reklam
reklam

EZİNE SONSÖZ GAZETESİ

ALAADDİN DEMİR ADAYLIĞINI AÇIKLADI….

ALAADDİN DEMİR ADAYLIĞINI AÇIKLADI….
304 views
19 Kasım 2021 - 11:31

Ezine Birlik Minibüsçüler Kooperatifi üyelerinden ve şoförlerinden Alaaddin DEMİR, Ezine Şoförler ve Otomobilciler Odası’nın 2022 yılının ilk aylarında yapılacak olan seçimli genel kurulunda Başkanlık için Aday olduğunu açıkladı. Alaaddin DEMİR, adaylık kararı ile ilgili olarak sosyal medya hesabından aşağıdaki düşüncelerini Ezine halkı ile paylaştı.  

“Sevgili Ezineliler, Değerli Esnaf Arkadaşlarım 26 yıldır Ezine ilçemizde esnaflık yapmaktayım, pazarcı esnafı olarak başladığım ticari hayatıma otobüs işletmeciliği ile faaliyetime devam etmekteyim. Çok kıymetli ve değerli Ezine halkımızın ve esnafımızın hoşgörüsü sayesinde Ezine S.S.16 No.lu Minibüsçüler Kooperatifi’nde Yöneticilik ve Başkanlık, Ezine Şoförler ve Otomobilciler Odası’nda Yöneticilik, Esnaf Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi’nde Yöneticilik gibi bir çok sivil toplum kuruluşunda görevler yaptım. Bu tecrübelerim ve birikimim doğrultusunda ekip arkadaşlarımla birlikte 2022 yılı Ocak- Şubat-Mart ayları içerisinde yapılacak Ezine Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odamıza Başkan Adayı olduğumu sizlerle paylaşmak istiyorum. Ezine İlçemize, Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odamıza, Odamıza kayıtlı üyelerimize ve bütün şoför esnaflarımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum…” dedi.

Ezine Sonsöz Gazetesi. Her Hakkı Saklıdır. ® 2021 Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.