reklam
reklam

EZİNE SONSÖZ GAZETESİ

KÜÇÜK SANAYİ SİTESİ GENEL KURUL TOPLANTISI YAPILDI…

KÜÇÜK SANAYİ SİTESİ GENEL KURUL TOPLANTISI YAPILDI…
170 views
03 Eylül 2021 - 13:28

Ezine’de 30 yılı aşkın süredir yapılmaya gayret edilen Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi inşaatı, Kooperatif Başkanı Özer ENGİN ve ekibinin gayretleri ile ivme kazandı. Yöneticilerin gayretleri, üyelerin Küçük Sanayi Sitesi’nin yapılacağı hususundaki umutlarını arttırdı. Ezine Küçük Sanayi Sitesi olağan Genel Kurul toplantısı yapıldı. İnşaat alanında yapılan toplantıya, üyeler ilgi göstererek iştirak ettiler. Genel Kurulda; Başkan Özer ENGİN, yönetim olarak yaptıkları çalışmaları anlattı ve inşaatı en kısa sürede tamamlamayı arzu ettiklerini belirtti. Ezine Küçük Sanayi Sitesi Başkanı Özer ENGİN, genel kurulla ilgili olarak yaptığı açıklamada şu görüşlerini kamuoyu ile paylaştı.           

“Küçük Sanayi Sitemizin olağan genel kurulunu, Sanayi Sitemizin şantiye alanında gerçekleştirdik. Genel kurulumuza katılım sağlayan ve Divan Başkanlığı yapan Çanakkale Odalar Birliği Başkanı Ünal Özcan başta olmak üzere toplantımıza gelen yerel yöneticilere, siyasi partilerin temsilcilerine ve sivil toplum kuruluşlarının başkanlarına teşekkür ederim. Genel Kurulda aldığımız kararların Kooperatif Ortaklarına ve İlçemize hayırlı olmasını temenni ederim”. dedi

Ezine Sonsöz Gazetesi. Her Hakkı Saklıdır. ® 2021 Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.