reklam
reklam

EZİNE SONSÖZ GAZETESİ

AkhisarsporMKE AnkaragücüAytemiz AlanyasporAntalyasporİstanbul BaşakşehirBeşiktaşBursasporErzurum BBÇaykur RizesporFenerbahçeGalatasarayGöztepeKasımpaşaKayserisporAtiker KonyasporTrabzonsporDemir Grup SivassporYeni Malatyaspor

SPOR KULÜPLERİNİN DİKKATİNE !

SPOR KULÜPLERİNİN DİKKATİNE !
60 views
21 Ekim 2020 - 6:41

            Corona Virüs salgını dolayısıyla Derneklerin Beyanname verme süreleri Nisan ayından Ekim ayına ertelenmişti. Dernek Beyannamelerinin DERBİS üzerinden bildirilme süresi 30 Ekim Cuma günü sona eriyor. Çanakkale Amatör Spor Kulüpleri Federasyonunun Beyannamelerle ilgili olarak verdiği ayrıntılı bilgiler şöyle:

17.04.2020 tarih ve 31102sayılı Resmi Gazetede yayınlanan 7244 sayılı Yeni Corona Virüs (Covit – 19) salgınının ekonomik ve sosyal hayata etkilerinin azaltılması hakkında kanun ile bazı kanunlarda değişiklik yapılmasına dair kanunun 2. maddesinin (ç) bendinde belirtilen Türk Medeni Kanununa göre dernekler tarafından verilecek bildirim ve beyannameler bu kanun maddesi gereğince derneklerin bildirim ve beyannamelerinin DERBİS üzerinden bildirilme süresi 30 Ekim 2020 Cuma günü sona ermektedir. Dernekler, bildirim ve beyannamelerini 30 Ekim 2020 Cuma günü mesai bitimine kadar, DERBİS üzerinden İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürlüklerine vermeleri gerekmektedir. Dernek Beyannamelerini DERBİS üzerinden İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürlüklerine vermeyen spor kulüplerimiz var ise, Dernek Beyannamelerini DERBİS üzerinden 30 Ekim 2020 Cuma günü mesai bitimine kadar İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürlüklerine vermeleri gerekmektedir. Bu husus, Spor Kulübü Yöneticilerini önemle duyurulur.

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.