reklam
reklam

EZİNE SONSÖZ GAZETESİ

MECLİS BAŞKANI ABDULLAH DENİZ, DOMATES HASAT ŞENLİĞİNE KATILDI

MECLİS BAŞKANI ABDULLAH DENİZ, DOMATES HASAT ŞENLİĞİNE KATILDI
250 views
19 Ağustos 2020 - 13:35

Bayramiç Ziraat Odası Başkanlığı ve İl Tarım ve Orman Müdürlüğünce Koşuburnu Köyünde Domates Hasat Etkinliği düzenlendi.

Çanakkale Ticaret Borsası Meclis Başkanı Abdullah DENİZ’in  Borsayı temsilen katılım sağladığı hasat şenliğine, Çanakkale Milletvekili Ak Parti Grup Başkanvekili Bülent TURAN, Çanakkale Valisi İlhami AKTAŞ, Bayramiç Kaymakam V. Cevat ÇELİK, Bayramiç Belediye Başkanı Mert UYGUN, Ezine Belediye Başkanı Güray YÜKSEL, İl Genel Meclisi Başkanı Sadık GÖĞÜSGEREN, İl Tarım ve Orman Müdürü Erdem KARADAĞ, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Selçuk SEMİZOĞLU, Çanakkale Ziraat Odası Başkanı İsmail KAYA, Bayramiç Ak Parti İlçe Başkanı Sadettin ARSLAN, Bayramiç CHP İlçe Başkanı Emin FİDAN, Siyasi Parti Temsilcileri, Şube Müdürleri, civar köy muhtarları, Çanakkale STK Başkanları, daire amirleri ve çok sayıda üretici katıldı.

Vali İlhami Aktaş ile AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan beraberindeki katılımcılar tarladan domates toplayarak, çiftçilerle sohbet ettiler.

Domates hasadının ardından Koşuburnu köy meydanında devam eden programda; Vali İlhami AKTAŞ, Adalet ve Kalkınma Partisi Grup Başkanvekili Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Tarım ve Orman İl Müdürü Erdem Karadağ, Çanakkale Ziraat Odası Başkanı İsmail Kaya, Bayramiç Ziraat Odası Başkanı İsmail Pehlivan ve Koşuburnu Köyü Muhtarı Bektaş Gümüş birer konuşma gerçekleştirdi.

Meclis Başkanı Abdullah Deniz yaptığı değerlendirmede; “Çanakkale’miz bilindiği üzere 35 tarım ürünü üretiminde Türkiye’de ilk 10’a girmektedir. Domatesimizde tadı ve aroması çok değerli bir ürünümüzdür. Bu önemli ürünümüz için İl Tarım ve Orman Müdürlüğümüzü ve Bayramiç Ziraat Odası Başkanlığımızı böylesi güzel bir organizasyon yaptıkları için tebrik ediyor, çiftçilerimize hasatlarının bol, kazançlarının bereketli olmasını diliyorum” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.