reklam
reklam

EZİNE SONSÖZ GAZETESİ

BARO BAŞKANLARI ÇANAKKALE'DE …

BARO BAŞKANLARI ÇANAKKALE'DE …
398 views
09 Ocak 2020 - 8:22

Baro Başkanları Çanakkale Baro’sunun Staj Eğitim Programı için Çanakkale’ye geldi. Bursa Barosu Başkanı Av. Gürkan Altun, Edirne Barosu Başkanı Av. Alper Pınar, Kırklareli Barosu Av. Turgay Hınız, Tekirdağ Barosu Başkanı Av. Sedat Tekneci ve Yalova Barosu Başkanı Av. Fedayi Doğruyol, Çanakkale Barosu’nun Staj Eğitim Programlarının ilk dersi için ilimize geldiler.

Söyleşi Baro Başkanı Av. Bülent Şarlan’ın açılış konuşması ile başladı. Stajyer Avukatların yoğun katılım gösterdiği programda, Bursa Barosu Başkanı Av. Gürkan Altun, Edirne Barosu Başkanı Av. Alper Pınar, Kırklareli Barosu Av. Turgay Hınız, Tekirdağ Barosu Başkanı Av. Sedat Tekneci ve Yalova Barosu Başkanı Av. Fedayi Doğruyol, avukatların sorunları ve yapılanlar, güncel hukuki konular ile genç avukatlara öneriler başlıklarında konuşma yaptılar.

Program sonunda soru cevap kısmının ardından Çanakkale Barosu Başkanı Av. Bülent Şarlan tarafından Bursa Barosu Başkanı Av. Gürkan Altun, Edirne Barosu Başkanı Av. Alper Pınar, Kırklareli Barosu Av. Turgay Hınız, Tekirdağ Barosu Başkanı Av. Sedat Tekneci ve Yalova Barosu Başkanı Av. Fedayi Doğruyol’a günün anısına armağan takdim edildi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.