ÖĞRENCİLERE ELMA DAĞITTILAR

Yazı Boyutu:
ÖĞRENCİLERE  ELMA DAĞITTILAR

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Kantinciler Derneği, 2018-2019 Eğitim – Öğretim Yılı başlaması dolayısıyla ”Üniversitemize Hoşgeldiniz” adı altında öğrencilere Bayramiç yöresine ait elma ikram edildi. Elma ikramı ile öğrencilere doğal beslenme konusunda da mesaj verildi.
Rektör Prof. Dr. Yücel Acer, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Görün ve Genel Sekreter Yardımcısı Ayhan Monus, Öğrenci Sosyal Etkinlik Merkezi (ÖSEM) önünde kurulan standı ziyaret ederek öğrencilere elma dağıttılar.
ÇOMÜ Kantinciler Derneği üyeleri, her yeni akademik dönem başlangıcında üniversite kantincileri olarak bu tip sosyal etkinlikler gerçekleştirdiklerini belirterek “ÇOMÜ’de kantin işleten arkadaşlarımızla kendimizi ÇOMÜ’nün bir parçası olarak görmekten mutluluk duyuyoruz. Üniversitemizin ve öğrencilerimizin her konuda yanındayız. Yeni akademik yılın tüm öğrencilerimize ve üniversitemize hayırlı olmasını diliyoruz. Bizi bu etkinliğimizde yalnız bırakmayan Rektör Prof. Dr. Yücel Acer ve üniversite yönetimine teşekkür ederiz” dediler. Rektör Prof. Dr. Yücel Acer, yaptıkları etkinlik için ÇOMÜ Kantinciler Derneği’ne teşekkür ederek, standa gelen öğrencilere elma ikram etti, yeni eğitim öğretim yılında öğrencilere başarılar diledi.

Yorum