Birleşimin Teog Sonuçları

Yazı Boyutu:
Birleşimin Teog Sonuçları

Ezine’de Eğitim-Öğretim Faaliyetini Sürdüren Birleşim Dershanesi’nde Teog (Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş) Sonuçları Alındı. 2014-2015 Eğitim-Öğretim Döneminde  Birleşim Dershanesi’ne Devam Eden Ve Teog Sınavlarına Katılan Öğrencilerin Yerleştikleri Liseler Aşağıdaki Şekilde Açıklandı. Açıklanan Listeye Göre 9 Öğrencinin Fen Liselerine Yerleşmesi, Dershane Yönetimi Ve Veliler Tarafından Sevinçle Karşılandı.

1 Sedenay Turan  Edirne Fen Lisesi
2 Gökçen Kuşçu  İnegöl Fen Lisesi
3 Burak Güner Uzunköprü Fen Lisesi
4 Şüheda İmren  Çan Fen Lisesi
5 Beyza Özkan  Çan Fen Lisesi
6 İrem Akyüz  Biga Fen Lisesi
7 Arsev Tezel  Ayvacık Fen Lisesi
8 Emre Yılmaz  Ayvacık Fen Lisesi
9 Esra Ay  Ayvacık Fen Lisesi
10 Hakan Erdal  Ç.Kale Sosyal Bilimler Lisesi
11 Eslem Öztürk  Ç.Kale Sosyal Bilimler Lisesi
12 Asrın Ceyhan  Tire Sosyal Bilimler Lisesi
13 Mehmet Özbay  Vahit Tuna Anadolu Lisesi
14 Tuğba Elmas  Vahit Tuna Anadolu Lisesi
15 Edanur Soylu  İbrahim Bodur Anadolu Lisesi
16 Çağla Ünal  İbrahim Bodur Anadolu Lisesi
17 Yahyacan Evcimen  İbrahim Bodur Anadolu Lisesi
18 Emirhan Özcan  Ali Haydar Önder Anadolu Lisesi
19 Yusuf Sürücü  Ali Haydar Önder Anadolu Lisesi
20 Bedrettin Hakan Keskin  Torbalı Sağlık Meslek Lisesi
21 Aleyna Seryan  Kırklareli Sağlık Meslek Lisesi
22 Mehmet Anıl Yılmaz  Çan Sağlık Meslek Lisesi
23 Damla Yılmaz Gelibolu Sağlık Meslek Lisesi
24 Berkay Güner  Biga Sağlık Meslek Lisesi
25 Osman Balcı   Biga Sağlık Meslek Lisesi
26 Sultan Özbey  Biga Sağlık Meslek Lisesi
27 Elif Güner Çanakkale Sağlık Meslek Lisesi
28 Tuğberk Elbir   Çanakkale Sağlık Meslek Lisesi
29 Aylin Vural   Çanakkale Sağlık Meslek Lisesi
30 Semih Yavaş   Çanakkale Sağlık Meslek Lisesi
31 Nusret Işıktaşlı    Çanakkale Anadolu Lisesi
32 Hatice Kılıç   Çanakkale Anadolu Lisesi
33 Seda Aykanat   Çanakkale Anadolu Lisesi
34 Tamer Yüksel Çanakkale Anadolu Lisesi
35 Halil Sevinç   Çanakkale Anadolu Lisesi
36 Salim Cengiz  Toki Anadolu Lisesi 
37 Çağlayan Sönmez  Toki Anadolu Lisesi 
38 Emre Ekici  Toki Anadolu Lisesi 
39 Kağan Arslan  Toki Anadolu Lisesi 
40 Esra Nur Kurt  Toki Anadolu Lisesi 
41 Gaye Vural Toki Anadolu Lisesi  
42 Y. Behzat Dönmez  Toki Anadolu Lisesi  
43 Ahmet Onat  Ezine Celalettin Topçu Anadolu Lisesi
44 Sertay Aktürk   Ezine Celalettin Topçu Anadolu Lisesi
45 Serhat Yüksel   Ezine Celalettin Topçu Anadolu Lisesi
46 Mustafa Bayraktar   Ezine Celalettin Topçu Anadolu Lisesi
47 Yaren Atasoy   Ezine Celalettin Topçu Anadolu Lisesi
48 Rozerin Özbay   Ezine Celalettin Topçu Anadolu Lisesi
49 Nuri Alperen Yalın   Ezine Celalettin Topçu Anadolu Lisesi
50 Hüseyin Barkın Çetin  Ezine Celalettin Topçu Anadolu Lisesi
51 Kübra Evcil   Ezine Celalettin Topçu Anadolu Lisesi
52 Mehmet Çalışkan   Ezine Celalettin Topçu Anadolu Lisesi
53 Mehmet Köse   Ezine Celalettin Topçu Anadolu Lisesi
54 Melike Topaloğlu   Ezine Celalettin Topçu Anadolu Lisesi
55 Mert Sakarya   Ezine Celalettin Topçu Anadolu Lisesi
56 Yağız Tetik   Çan Anadolu Lisesi
57 Ece Çınar Ayvacık Anadolu Lisesi
58 Aşkın Şen Ayvacık Anadolu Lisesi
59 Gülbenur Şahin Ayvacık Anadolu Lisesi
60 Saimenur Öztürk  Ayvacık Anadolu Lisesi
61 Melis Arabacı Eceabat Anadolu Lisesi 
62 Dilara Arı Av. İbrahim Mutlu Anadolu Lisesi
63 Serhat Çalıkoğlu Kepez Meslek Teknik Lisesi
64 Simge İşbilir Bayramiç Anadolu Lisesi 
65 Şafak Kıral Çanakkale Meslek Teknik Lisesi
66 Fatih Topsakal  Çanakkale Meslek Teknik Lisesi
67 Cahit Şimşek  Ezine Anadolu İmam Hatip
68 Burak Altın  Ezine Çok Programlı Anadolu Lisesi
69 Ferhan Yılmaz  Gelibolu Meslek Teknik Lisesi
70 İbrahim Kunt  Mehmet Akif Ersoy Meslek Teknik Lisesi
71 Sude Çakar  H. Akif Terzioğlu Güzel Sanatlar Lisesi

Yorum