Adana Ticaret Odası Heyeti Çtso ’Yu Ziyaret Etti

Yazı Boyutu:
Adana Ticaret Odası Heyeti Çtso ’Yu Ziyaret Etti

Türkiye’deki Tüm Oda Ve Borsaların Çanakkale Savaşları’nın 100. Yılı Nedeniyle  Çanakkale’ye Daveti Üzerine Adana Ticaret Odası Heyeti Çtso’yu Ziyaret Etti.  27 Kasım Tarihinde Çtso Kongre Fuar Merkezi’nde Gerçekleşen Ziyarette Adana Ticaret Odası Heyetinde Meclis Başkanı Tarkan Kulak Ve Yönetim Kurulu Başkanı Atila Menevşe İle Birlikte Yönetim Kurulu, Meclis Üyeleri Ve Genel Sekreter Ahmet Nevruz Yer Aldılar. Adana To Heyetine, Çtso Meclis Katip Üyesi Orçun Oktay,  Çtso Yönetim Kurulu Üyesi Emin Bacak, Meclis Üyesi Şerif Mutlu Ve Genel Sekreter Sema Sandal Ev Sahipliği Yaptılar.

Çtso Meclis Üyesi Şerif Mutlu, Adana Ticaret Odası Heyetine Hitaben Yaptığı Konuşmada, Ziyaretten Duyduğu Memnuniyeti Dile Getirerek, Ekonomik Ve Ticari İlişkilerin Gelişmesi İçin Bu Tür Ziyaretlerin Önemli Olduğunu İfade Etti. Adanalı İşadamlarını Çanakkale Ekonomisi Ve Sanayisi Hakkında Bilgilendiren Ve Osb Hakkında Bilgi Veren Mutlu, Tarıma Dayalı Sanayinin Ağırlıkta Olduğu Çanakkale’de Sanayinin Merkez Dışında Konumlandığını İfade Etti.

Ziyarette, Çtso Yöneticileri, Misafir Heyete Oda’nın Takip Ettiği Projeler Hakkında Bilgi Verdiler. Yapılan Bilgilendirmelerde, İki Yıl Önce Hizmete Açılan Kongre Fuar Merkezi’nin Çeşitli Konferans Ve Etkinliklere Ev Sahipliği Yaptığı, Oda’nın Önceki Binasının Da Çtso Çanakkale Evi Ve Yerel Lezzetlerin Sunulduğu Restoran Olarak Turizme Katkı Sağladığı İfade Edildi. Çtso İş Merkezi’nden Sağlanan Gelirin Başarılı Öğrencilere Burs Olarak Verildiği, Yoğun İlgiyle Karşılaşan Ar – Ge Merkezi’nin Tamamen Dolduğu Vurgulanırken, 100. Yıl Nedeniyle Su Gösterileri Sistemi Ve Games Of Troy Projelerinin Gerçekleştirildiği Belirtildi.

Adana Ticaret Odası Heyetinin Ziyaretinde, Çtso ’Nun Hazırladığı Çanakkale Tanıtım Filmi İzlendi Ve Yöneticiler Karşılıklı Olarak Günün Anısına Plaket Ve Hediye Takdim Ettiler. Adana Ticaret Odası Yöneticileri Son Olarak Piri Reis Müzesini Ziyaret Ederek Oda’dan Ayrıldılar.

Yorum