GAZETECİLER, GALA GECESİNDE BİR ARAYA GELDİ

Yazı Boyutu:
GAZETECİLER, GALA GECESİNDE BİR ARAYA GELDİ

Çanakkale’de ve ilçelerinde görev yapan gazeteciler, Çanakkale Gazeteciler Cemiyeti’nin düzenlediği gala gecesinde bir araya geldiler. Kolin Otel’de düzenlenen gala gecesi Çanakkale Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Hafize AKINCI’nın konuşmasıyla başladı. Hafize AKINCI konuşmasında şunları söyledi: “Sayın Vali Yardımcım, değerli konuklar, değerli gazeteci arkadaşlarım; bu güzel akşamda bir arada olmaktan son derece mutluyuz. Gala gecesinin gerçekleşmesinde bize destek veren Başta Sayın Valimiz Orhan TAVLI olmak üzere bütün kurumlara, kuruluşlara ve belediyelere sonsuz teşekkür ederiz. Vefat eden gazeteci büyüklerimizi ve arkadaşlarımızı rahmetle anarız. Bu arada bütün İdarecilerimizin 10 Ocak İdareciler Gününü kutlarız. Nice 10 Ocaklarda buluşmak üzere hepinize sevgilerimizi ve saygılarımızı sunarız.”
Cemiyet Başkanı’nın konuşmasından sonra Türk Sanat Müziği konseri eşliğinde yemekler yendi. Ardından gazeteciler için hediye çekilişi yapıldı. Belediyelerin ve özel kuruluşların aldıkları hediye fotoğraf makineleri, yapılan çekiliş neticesinde gazetecilere takdim edildi. Hediyelerin dağıtımı için ilk çekilişi yapan Çanakkale Vali Yardımcısı Cezmi BATUK bütün gazetecileri kutladı. Çekiliş yapan konuklardan Kepez Belediye Başkanı Ömer Faruk MUTAN ise tutuklu gazetecilerin bir an önce özgürlüklerine kavuşmalarını diledi. Hediyelerin takdiminden sonra gala gecesi Türk Sanat Müziği konserinin ikinci bölümü ile son buldu.
Çanakkale Gazeteciler Cemiyeti’nin gala gecesinde; Gazetemizin İmtiyaz Sahibi Mert ÖZTÜRK ve Eşi Nalan Pembe ÖZTÜRK, Yazı İşleri Müdürü Mehtap DOĞAN ve Eşi Emre DOĞAN, Gazetemizin Yazarı ve Muhabiri Bahri KORKMAZ ve Eşi Ünzüle KORKMAZ yer aldılar.

Yorum