reklam
reklam

EZİNE SONSÖZ GAZETESİ

AkhisarsporMKE AnkaragücüAytemiz AlanyasporAntalyasporİstanbul BaşakşehirBeşiktaşBursasporErzurum BBÇaykur RizesporFenerbahçeGalatasarayGöztepeKasımpaşaKayserisporAtiker KonyasporTrabzonsporDemir Grup SivassporYeni Malatyaspor

BÖLGESEL AMATÖR LİG TAKIMLARINA DUYURULUR…

BÖLGESEL AMATÖR LİG TAKIMLARINA DUYURULUR…
67 views
08 Nisan 2021 - 12:41

                Bölgesel Amatör Lig müsabakalarının Nisan ayının ortasında başlayacağı Futbol Federasyonu tarafından duyurulmuştu. BAL’da yer alan takımların müsabakalara kadar hangi iş ve işlemleri yapacakları hususunda bir duyuru daha yapıldı. Bu duyurunun ayrıntıları şunlar: 

1- 2020-2021 Sezonu için Lisans evrakları TFF Web Sitesinin    https://www.tff.org    adresinde ve Çanakkale ASKF Web Sitesinin https://canakkaleaskf.org/futbol/lisans-islem-formlari/ adresinde yayınlanmıştır.

2-Transfer, Vize, Filiz  işlemleri ile ilgili detaylı açıklamalar ; “ TFF –Ligler-Amatörler “ 2020-2021 Sezonu Amatör Futbol Liglerinde Uygulanacak Esaslar kitapçığının 39 ile 48. sayfaları arasında bulunmaktadır. ( Ekler 55-73. Sayfalar )

3- Transfer işlemleri bitiş tarihi TFF Amatör Kurul tarafından ayrıca ilan edilecektir.

4- Covid -19 Salgın hastalığı nedeniyle 2020-2021 sezonu Transfer ve Tescil döneminde Bölgesel Amatör  Liglerde yer alan kulüplere tescil edilerek lisans alan amatör futbolcular; 2020-2021 sezonu Bölgesel Amatör Lig müsabakalarının Covid-19 salgını nedeniyle oynanamaması veya liglerin başlamasından sonra planlandığı şekilde tamamlanamaması halinde 2021-2022 sezonu 1. Transfer ve Tescil döneminde en son tescilli oldukları kulübün yazılı muvafakatı (onayı) olmaksızın başka bir kulübe amatör futbolcu statüsünde tescil edilemezler.

5- Futbolcular aynı sezon içerisinde, transfer ve vize işlemleri de dahil olmak üzere, en fazla iki kulübe tescil edilebilirler. İkinci transfer işlemleri yapılırken transfer, vize ve filiz lisans işlemi, bir işlem olarak kabul edilir. 2020-2021 Sezonunda kendi kulübünde vizesini yaptıran veya transfer yapan bir futbolcu vizesini yaptırdığı kulüpte veya transfer yaptığı kulüpte esame listesine yazılmış da olsa, oyuna girmiş de olsa ikinci transferini yapma hakkı vardır.

6- 2020-2021 Sezonunda Bölgesel Amatör Lig’de yabancı uyruklu sporcu oynamayacaktır.

Bölgesel Amatör Lig’de yer alan Biga Spor, Biga Ada Spor ve Bozcaada Spor takımları Çanakkale’yi temsil ediyorlar. 

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.